فیلتر مرحله یک، دو، سه


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

فيلتر مرحله يک،دو،سه آکواجوي تايوان

437,500 تومان

فيلتر مرحله يک،دو،سه آکواجوي تايوان محصولی با کیفیت است.این محصول برای تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی بخصوص دارندگان دستگاه تصفیه آکواجوی قابل استفاده می باشد.


فیلتر مرحله یک، دو، سه - تکومن ویتنام

260,000 تومان

فیلتر مرحله یک، دو، سه - تکومن ویتنام محصولی با کیفیت از کمپانی تکومن می باشد. استفاده از این محصول باعث افزایش کیفیت آب مصرفی و اطمینان خاطر بیشتر مصرف کننده می گردد.


فيلتر مرحله يک،دو،سه - آکواجوي - ال پي- چین

250,000 تومان

فيلتر مرحله يک،دو،سه - آکواجوي - ال پي محصولی اقتصادی است که باعث شده مصرف کننده با صرف هزینه ی کمتر از برند آکواجوی استفاده نماید. این کالا از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.


فیلتر مرحله یک، دو، سه - اسمارت دراپ ایرانی

174,850 تومان

فیلتر مرحله یک، دو، سه - اسمارت دراپ تولید ایران که در بسته بندی زیبا عرضه گردید. شرکت تولید کننده اطلاعات بیشتری منتشر نکرده است. بنظر در این پک فیلتر از کربن گیاهی مناسب استفاده شده است.


فیلتر مرحله یک،دو،سه - توس

98,560 تومان

پک سه تایی فیلتر توس در بسته بندی به مشتریان عرضه می گردد. به توصیه شرکت سازنده این محصول برای یک دوره ی شش ماهه عمر مفید دارد.


فیلتر مرحله یک،دو،سه - رامونا ایران

200,000 تومان

فیلتر مرحله یک ، دو ، سه رامونا دارای کیفیت و قیمت مناسب برای مصرف کننده می باشد. کربن بکار رفته در آن دارای کیفیت جهانی است همچنین فیلتر مرحله اول وزنی در حدود 170 گرم دارد.


فیلتر مرحله یک،دو،سه - C.C.K اورجینال تایوان

420,000 تومان

پک سه تایی فیلتر مرحله یک ، دو ، سه C.C.K تایوان مناسب برای مصرف کنندگانی است که به سلامت آب خود اهمیت می دهند. این کالا محصول شرکت سی سی کا تایوان است که در کشور ما برند شناخته شده می باشد.


دسته‌بندی