فیلتر مرحله دو ، سه


اگر در شهر یا منطقه ای ذرات معلق آب در زیاد باشد در این صورت فیلتر مرحله یک را می بایست زودتر از فیلترهای مرحله دو و سه تعویض نمود. بنابراین خرید فیلترهای مرحله دو و سه بصورت جدا برای مشتری به صرفه تر است.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

فیلتر مرحله دو ، سه - التراتک چین

181,250 تومان

فیلتر مرحله دو ، سه - التراتک تایوان محصولی وارداتی است که با قیمت مناسبی قابل عرضه است. کیفیت این محصول از برند فلاکستک و سی سی کا پایین تر است.


فیلتر مرحله دو ، سه - C.C.K حک تایوان

375,000 تومان

فیلتر مرحله دو ، سه - C.C.K حک تایوان از نظر ظاهر کاملا مشابه محصول اورجینال تایوانی است. اطاعات درج شده بروی این کالا برابر آن چیزی است که محصول تایوان دارد اما صحت آن قابل اثبات نیست. این کالا کیفیت قابل قبولی دارد.


فیلتر مرحله دو ، سه - C.C.K اورجینال تایوان

390,000 تومان

با خرید فیلتر مرحله دو ، سه - C.C.K تایوان محصولی با کیفیت بالا و از نظر اقتصادی به صرفه را بدست آورده اید. این کالا دارای برچسب اورجینال است که آن را از مشابه چینی متمایز می کند.


فيلتر مرحله دو،سه - ماکانو ايراني

61,688 تومان ناموجود

فيلتر مرحله دو،سه - ماکانو در داخل کشور تولید می شود.شرکت تولید کننده اطلاعات بیشتری ارایه ننموده است. کیفیت محصول متوسط است.


فیلتر مرحله دو،سه - فلاکستک تایوان

374,850 تومان ناموجود

فیلتر مرحله دو،سه - فلاکستک تایوان محصولی بسیار با  کیفیت که مصرف کننده براحتی می تواند به آن اعتماد کند. عمر مفید این محصول نیز بالاست با خرید این کالا علاوه بر کیفیت ، در بلند مدت صرفه ی اقتصادی نیز به همراه دارد.                


فیلتر مرحله دو،سه - تکومن ویتنام

231,000 تومان ناموجود

فیلتر مرحله دو،سه - تکومن محصولی با اصالت و با کیفیت است که در کشور وینتام تولید می شود. این کالا در کشور ما شناخته شده است.


دسته‌بندی