خانگی

پشتیبانی دستگاه تصفیه آب خانگی در اهواز

خدمات پشتیبانی دستگاه تصفیه آب خانگی توسط گروه سلامت آب اهواز، برای تمام مشترکین ساکن شهر اهواز انجام می شود. همان طور که می دانید؛ دستگاه های تصفیه آب خانگی، نقش بسیار مهمی در تصفیه آب و تهیه آب سالم برای آشامیدن دارند. هر چند آب هایی که در لوله های شهری جریان دارند با عنوان آب تصفیه شده شناخته می شوند؛ اما کیفیت آب شهری چندان زیاد نیست. این آب ها زمانی که در لوله ها جریان پیدا می ‌کنند بدلیل عمر بالای خطوط اصلی آبرسانی و شکستگی های زیاد تا به خانه های شما برسند؛ مقداری از رسوبات و ترکیبات نامطلوب را درون خود حل می کنند. با خوردن این نوع آب ها، املاح مختلف را وارد بدن خود می کنید. برخی از این مواد برای سلامتی ما مضر هستند. 

اهمیت دستگاه تصفیه آب خانگی

در سرویس و پشتیبانی دستگاه تصفیه آب سعی می شود از آب سالم برای آشامیدن استفاده نمود. با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، می توانیم به خود کمک کنیم تا آب سالم برای آشامیدن داشته باشیم. دستگاه های تصفیه، با عبور دادن آب از فیلتر های مخصوص به شما کمک می کنند تا آبی که می آشامید؛ فاقد مواد سنگین باشد. 

افزایش راندمان با سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه های تصفیه آب ممکن است پس از مدتی کار کردن نتوانند مانند روز اول آب را تصفیه کنند. این گونه درصد راندمان و بازدهی دستگاه ها کاهش پیدا می ‌کند. برای جلوگیری از کاهش راندمان دستگاه تصفیه آب، می توان از خدمات پشتیبانی دستگاه تصفیه آب خانگی کمک گرفت. در این پشتیبانی سعی می شود؛ دستگاه تصفیه آب بهتر از قبل کار کند و در نتیجه کیفیت آب شرب شما نیز افزایش پیدا کند. به غیر از افزایش کیفیت آب با سرویس به موقع دستگاه می توان عمر مفید آن را افزایش داد.

تصفیه آب خانگی


در پشتیبانی دستگاه تصفیه آب خانگی چه خدماتی ارائه می شود؟

در پشتیبانی دستگاه تصفیه آب خانگی، خدمات کاملی به مشتریان عرضه می شود. مشخصات مشترک ثبت شده و تقویم سالانه برای نگهداری از دستگاه تصفیه آب خانگی، تنظیم می ‌شود. بر اساس تقویم ارائه شده، فیلتر های دستگاه تصفیه آب تعویض می شوند. همچنین برای سنجش کیفیت آب شرب، اندازه گیری و تنظیم شاخص‌ هایی مانند شاخص tds  وph و همچنین سنجش orp صورت می گیرد.


تعویض قطعات و ضمانت قطعه های به کار رفته در دستگاه

یکی دیگر از خدماتی که در پشتیبانی دستگاه تصفیه آب خانگی ارائه می شود؛ تعویض قطعات و ضمانت قطعات به کار رفته برای ۶ ماه است. در صورت نیاز، هر قطعه ای که در دستگاه تصفیه وجود دارد؛ می تواند برای شما تعویض شود. این اشتراک پشتیبانی برای دستگاه هایی با ظرفیت تولید ۵0 تا ۷۰ گالن در روز می باشد. تعرفه خدمات تصفیه آب بسیار مناسب بوده و شما با خرید اشتراک سالانه تنها با مبلغ ۲9۰ هزار تومان می توانید از خدمات پشتیبانی دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر اهواز برخوردار شوید. این گونه می توانید اطمینان کسب کنید که دستگاه تصفیه آب خانگی شما، به درستی کار کرده و شما آب با کیفیت مصرف می کنید.


سرویس دستگاه تصفیه آبمخاطبین این نوع اشتراک چه کسانی هستند؟

تمام مصرف کنندگان خانگی شهر اهواز که از دستگاه های تصفیه آب 50 تا 75  گالن در روز به تعداد یک دستگاه و یا بیش از آن استفاده کنند، می توانند از طرح پشتیبانی و سرویس دستگاه های تصفیه آب  بهره مند شوند. اگر دارای یک دستگاه تصفیه آب در خانه ی خود هستید که پیوسته دچار اشکال می شود و دیگر از آن استفاده نمی کنید و ناچارا به خرید آب بشکه و حمل آن روی آورده اید این طرح بسیار مناسب است. 

چرا مصرف کنندگان می بایست با انتخاب این طرح مشترک ما شوند؟

به چند دلیل مصرف کنندگان دستگاه های تصفیه آب با گرفتن یک اشترا ک راه درست را انتخاب می کنند:

دانش و تخصص : تصفیه آب به روش اسمز معکوس که تکنولوژی اصلی در این دستگاه ها است نیاز به داشتن دانش و تجربه دارد. بسیاری از مصرف کنندگان دارای مشاغل و تخصص های دیگر هستند و می توانند براحتی این موضوع را به ما بسپارند.

تضمین کیفیت آب شرب : با سنجش و پایش مستمر شاخص های ضروری آب شربی که دستگاه تصفیه تولید می کند کیفیت آب را تضمین می نماییم.

صرفه جویی در وقت و هزینه : ما به مصرف کننده کمک می کنیم تا در کمترین زمان نسبت به رفع عیب دستگاه تصفیه آب اقدام شود. پایش مستمر باعث استفاده ی بهنیه و افزایش طول عمر قطعات و در نهایت کاهش هزینه هاست. همچنین با داشتن فروشگاه آنلاین و فیلترهای متنوع ، در زمان و قیمت به سود مصرف کننده عمل می شود.

مصرف کنندگان چگونه اشتراک بگیرند؟

شروع همکاری بسیار ساده است. مصرف کننده با ثبت نام در سایت و ثبت سفارش دریافت خدمات اشتراک در صفحه تماس با ما ، نیاز خود را اعلام می دارد. از طرف شرکت با مصرف کننده تماس برقرار می گردد و یک تفاهم نامه به امضا می رسد. پس از آن تقویم سالانه ی پشتیبانی از دستگاه تصفیه تنظیم و یک نسخه از آن به مشترک ارسال و همکاری آغاز می گردد.

روش پرداخت تعرفه ی اشتراک

تعرفه ی اشتراک یک ساله در ابتدای همکاری دریافت می شود و مشترک دیگر هزینه ای بابت دستمزد بمدت یک سال پرداخت نمی کند. برای آگاهی بیشتر از خدمات و تعرفه آن جدول زیر را مطالعه بفرمایید.

موضوع
نگهداری و پشتیبانی   بهداشتی ، فنی از دستگاه تصفیه آب خانگی
ظرفیت تولید
50 تا 75  گالن در روز
گروه هدف
 مشترکین خانگی
مدت اجرا
یک ساله
خدمات قابل ارایه
ثبت مشخصات مشترک در سامانه و ایجاد کد اشتراک
  ✔
تنظیم و ارایه تقویم سالانه نگهداری از دستگاه تصفیه آب
  ✔
ارسال پیامک یادآوری به مشترک بر اساس تقویم سالانه ی نگهداری از دستگاه تصفیه آب
  ✔
امکان ارایه گزارش (مالی و خدمات پشتیبانی) در پایان سال اشتراکی بنا به درخواست   مشترک
  ✔
ضمانت کلیه قطعات بکار رفته در دستگاه به مدت شش ماه
  ✔
تعویض فیلتر مرحله 1دستگاه تصفیه خانگی
2 بار در سال
تعویض فیلتر مرحله 2 دستگاه تصفیه خانگی
2 بار در سال
تعویض فیلتر مرحله 3 دستگاه تصفیه خانگی
2 بار در سال
تعویض فیلتر مرحله 4دستگاه تصفیه خانگی (ممبران)
  ✔
تعویض فیلتر مرحله 5 دستگاه تصفیه خانگی
یک بار در سال
تعویض فیلتر مرحله 6 دستگاه تصفیه خانگی
یک بار در سال
تعویض پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی
  ✔
تعويض کلید برقی ، لو  پرشر  دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعويض کلید برقی ، های پرشر  دستگاه تصفیه   خانگی
  ✔
تعويض کلگي پمپ دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعويض  شير برقي دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعويض ترانس 24 ولت دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعمير الکتروپمپ دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعمير کلگي پمپ دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعویض شیلنگ های دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعويض شاسي دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعويض هوزينگ ممبران دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعويض هوزينگ دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
تعویض شیر مصرف تصفیه آب
  ✔
تعویض مغزی علمک
  ✔
تنظيم  فشار مخزن دستگاه تصفیه خانگی
  ✔
گندزدايي کامل دستگاه تصفيه خانگی با کلر
  ✔
اندازه گیری و تنظیم شاخص تی دی اس (TDS)
2 بار در سال
اندازه گیری و تنظیم شاخص پی اچ (PH)  
2 بار در سال
اندازه گیری و تنظیم شاخص او آر پی (ORP)
2 بار در سال
 انجام رفت و برگشت به درخواست مشترک
  ✔
قیمت اشتراک سالانه
 تومان


  • در این نوع اشتراک هزینه فیلترها و قطعات بکار رفته به عهده ی مشترک می باشد.
  • در این نوع اشتراک هزینه ی هر بار رفت و برگشت به عهده ی مشترک می باشد.